ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ НОВИНИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОНТАКТИ
 


 
Голосування
 
Ваші критерії вибору митного брокера?
Ціна
Оперативність
Якість
Репутація
Перелік документів для переміщення товарів через митний кордон України

            Імпорт – митний режим, відповідно до якого товари ввозяться на митну територію України для вільного обігу без обмеження строку їх перебування на цій території та можуть використовуватися без будь-яких митних обмежень.

 

   Під митним режимом “імпорт” розуміється митний режим, відповідно до якого товари ввозяться на митну територію України для вільного обігу без обмеження строку їх перебування на цій території та можуть використовуватись без будь-яких митних обмежень. Ввезення товарів для вільного обігу без обмеження строку відрізняє митний режим “імпорт” від інших митних режимів (тимчасове ввезення/вивезення, транзит, переробка на митній території України, митний склад тощо), відповідно до яких товари ввозяться на митну територію на певний строк та в подальшому повинні бути вивезенні з території України, або заявлені в інший митний режим. Для регулювання питань розміщення товарів у режимі “імпорт” використовуються норми митного законодавства, які встановлюють загальний порядок митного контролю та митного оформлення, сплати податків і зборів.

 

 Перелік основних документів, які потрібні бля оформлення товару в режимі імпорту:

 • Картка акредитації у митниці (оригінал та копія) - 1шт.
 • Довідка про декларування валютних цінностей за поточний квартал (оригінал для українських підприємств)  - 1шт.
 • Зовнішньо-економічний договір  та специфікація до нього (копія, завірена печаткою підприємства) - 2шт.
 • Інвойс (має супроводжувати вантаж з-за кордону) та переклад інвойсу українською мовою (або російську).
 • Сертифікат про походження (оригінал) (у разі його відсутності товари декларуються за повними ставками мита) та переклад сертифікату.
 • Рахунок про транспортні витрати та договір з перевізником чи експедитором (у разі необхідності) - 2шт.
 • TIR Carnet (за наявністю).
 • CMR чи морська накладна чи авіа накладна чи залізнична накладна (має супроводжувати вантаж з-за кордону).
 • Експортна декларація країни відправника (за наявністю).
 • Сертифікати якості, технічна документація, креслення, малюнки, фотографії (в разі необхідності).

            

         Експорт – митний режим, відповідно до якого товари вивозяться з митної території України для вільного обігу без зобов'язання про їх повернення на цю територію, та без встановлення умов їх використання за межами митної території України.       

 

    Експорт є одним з приоритетних напрямів зовнішньоекономічної діяльності Держави. Особливість режиму експорту в тому, що товари вивозяться за межі митної території України для вільного обігу без зобов’язання про їх повернення, тоді як режим тимчасового вивезення  вимагає  повернення товарів через певний строк. Під вивозом товарів за межі території України треба розуміти сукупність дій, пов’язаних з переміщенням товарів через митний кордон України.

   Перелік основних документів, які потрібні бля оформлення товару в режимі експорту:

 

 • Картка акредитації у митниці (оригінал та копія) - 1шт.
 • Довідка про декларування валютних цінностей за поточний квартал (оригінал для українських підприємств)  - 1шт.
 • Зовнішньо-економічний договір  та специфікація до нього (копія, завірена печаткою підприємства) - 2шт.
 • Інвойс - 7шт.
 • TIR Carnet (за наявністю).
 • CMR чи морська накладна чи авіа накладна чи залізнична накладна.
 • Документи від перевізника (тех.паспорт транспортного засобу, паспорт водія, свідоцтво для міжнародних перевезень вантажів під митними пломбами)

       

 

        Товари, що переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю можуть підлягати санітарно-епідеміологічному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному, екологічному контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей. Митні органи взаємодіють з органами державної влади, що здійснюють зазначені види контролю, в порядку, встановленому законодавством України.

        Митне оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України, завершується тільки після здійснення встановлених законодавством України необхідних для цього товару видів контролю!!!

         

        Вище наведений основний перелік додументів, які потрібні для для переміщення товарів через митний кордон України, але в окремих випадках він може змінюватись. Для детальної інформації зв'яжіться з нашими спеціалістами.

 

 

 
Новини
 
2019-02-20 17:18:21
АТБУ: Результаты 7-го Международного семинара «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС»
2019-01-31 12:00:51
АТБУ: Международный семинар «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС» 14.02.2019, Кишинев
2019-01-29 16:31:41
АМБУ: 24 січня 2019 року відбувся семінар «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами»
 
Курс валют НБУ
 
USD0 UAH
EUR0 UAH
RUB0 UAH
© 2002 - 2018 Митний брокер ТОВ "Брокер-Сервіс"
      Вхід до корпоративної пошти