ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ НОВИНИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОНТАКТИ
 


 
Голосування
 
Чи будете рекомендувати нашу компанію іншим?
Так
Ні
Не всім
Як розмитнити авто?

Більшість Українців бентежить той факт, що за кордоном не тільки вище заробітні плати, але і нижча вартість автомобілів, через що багато автолюбителів задаються питанням: «Як розмитнити авто?». Автовласники що придбали авто в країнах Європи економлять чималі кошти - ті ж самі моделі в Україні коштують на багато дорожче, як тільки потрапляють на прилавки до Офіційним дилерам. Розмитнення іномарок в Україні є актуальним питанням, що цікавить багатьох автомобілістів.

Розмитнення автомобіля для пересічної людини є складною процедурою митного оформлення транспортного засобу та завжди викликає негативні емоції у людей бажаючих привезти автомобіль з-за кордону в зв’язку з захмарними ставками податків та неясностями принципів їх нарахування. Незважаючи на привабливість цієї ідеї, задаючись питанням: «Як дешевше розмитнити авто в Україні?", Ви дізнаєтеся, що справа ця НЕ настільки проста, хоча б і через не постійне законодавство нашої країни. Так що безпосередньо перед прийняттям рішення «пригнати» і розмитнити іномарку в Україні Вам слід ознайомитися з десятками законодавчих актів, які регламентують ввезення ТЗ в нашу країну, а також дізнатися, як багато від вартості розмитнення авто «з'їдять» наші драконівські податки, АБО звернутись до нас за допомогою в цьому питанні.          

Спеціалісти - брокери компанії "Брокер-Сервіс", на сам перед  зекономлять Ваш час та гроші при розмитненні автомобіля в Івано Франківськії області!

Зауважимо, розмитнення авто - це обов'язкова вимога нашої держави, якщо ви зважитеся їм знехтувати, то ризикуєте «нарватися» на немаленькі штрафи та інші наслідки. Незнання законів не звільняє від відповідальності. Для цього є спеціалісти компанії «Брокер - Сервіс», які пройшли атестацію в навчальних закладах митних органів та отримали свідоцтва і завдяки високій кваліфікації і професійному підходу, здатні в найкоротші терміни вирішити практично будь - яку проблему пов’язану з розмитненням Вашого автомобіля.

Митне оформлення транспортних засобів фізичних осіб проводить Митний пост "Івано-Франківськ центральний", що знаходиться за адресою: відділ митного оформлення № 1 митного поста “Прикарпаття” - м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 6 та сектор митного оформлення № 1 митного поста “Прикарпаття” Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Ямниця.  

вул. Н. Яремчука, 2;


 
 Перелік документів для оформлення попередньої декларації громадян (ПДГ):

(оформляється перед тим як автомобіль повинен перетнути кордон України)

 1.копія паспорта власника автомобіля  (1,2ст. прописка ст.).

  2.копія іден.коду власника.

 3.копія доручення на перевезення автомобіля.

 4.копія техпаспорта автомобіля.

 5.копія купчої(рахунку, договору) виписаної на власника автомобіля.   

 

Перелік документів для оформлення вантажної митної  декларації громадян (ВМД ІМ-40Г):

 (оформляється після прибуття автомобіля в зону митного контролю на території України для видачі посвідчення митниці на транспортний засіб)

  1.копія паспорта власника автомобіля  (1,2ст. прописка ст.).

 2.копія іден.коду власника.

 3. копія доручення на перевезення автомобіля.

 4. копії паспорта перевізника (1,2ст. прописка ст.).

 5. копія іден.коду перевізника автомобіля.

 6. копія закордонного паспорта перевізника автомобіля.

 7. техпаспорти автомобіля(ориг.)

 8. купча(рахунок, договір) виписана на власника автомобіля(ориг.).    

 9. висновок експерта з МРЕВ(ориг.) .

 10.сертифікат відповідності. (можна виготовити у нас.)

 11.переклад техпаспорта і купчої.

Детальнішу інформацію щодо ввезення та розмитнення автомобілів в Івано-Франківській області Ви можете дізнатись у наших спеціалістів з 10.00-17.00  в будні дні:


Федорак Віктор

e-mail: victor@broker-service.com.ua

mob.tel (050) 763-66-61

Горбовий Андрій

e-mail: and-gorboviy-dol@ukr.net

mob.tel (066) 818-27-02

Дубінський Володимир

e-mail: broker@broker-service.com.ua 

mob.tel (095) 498-18-58

 

 

 
Новини
 
2019-02-20 17:18:21
АТБУ: Результаты 7-го Международного семинара «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС»
2019-01-31 12:00:51
АТБУ: Международный семинар «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС» 14.02.2019, Кишинев
2019-01-29 16:31:41
АМБУ: 24 січня 2019 року відбувся семінар «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами»
 
Курс валют НБУ
 
USD0 UAH
EUR0 UAH
RUB0 UAH
© 2002 - 2018 Митний брокер ТОВ "Брокер-Сервіс"
      Вхід до корпоративної пошти