ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ НОВИНИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОНТАКТИ
 


 
Голосування
 
Як Ви оцінюєте нашу роботу?
дуже погано!
погано!
добре!
відмінно!
КОНСУЛЬТАЦІЇ

      Глобалізація економіки, зняття митних бар`єрів відкриває нові можливості для роботи на зовнішніх ринках малого й середнього бізнесу. Компанія «Брокер - Сервіс»  маючи багатолітній досвід роботи в сфері митних послуг пропонує всебічну допомогу підприємствам і підприємцям у зовнішньоекономічній діяльності.

     Ви вирішили зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю, але хочете довідатися про підводні камені, які Вас можуть тут очікувати? Ви знайшли закордонного партнера, але не знаєте кінцевої вартості товару після виплати мит? Наші спеціалісти нададуть Вам високопрофесійну консультацію з питань митного оформлення будь -  яких товарів та транспортних засобів в Івано - Франківській митниці.


      В даному розділі Ви можете самостійно знайти свій код УКТЗЕД, розрахувати митні платежі, ознайомитись з Інкотермс 2000, дізнатись адреси органів державної влади, перечитати Митний кодекс України та багато іншого, що допоможе Вам самостійно відповісти на власні питання.
 
      Якщо Ви не знайшли необхідної вам інформації зв’яжіться з нами за допомогою форми – заявки або за контактами

 
Новини
 
2018-11-28 14:31:47
Митне оформлення авто з іноземною реєстрацією
2018-10-29 11:37:02
Представители Ассоциации таможенных брокеров Украины 23-25 октября 2018 года приняли участие в выставке «ТрансУкраина 2018».
2018-10-26 15:43:10
Вітаємо Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України з професійним святом - Днем автомобіліста та дорожника!
 
Курс валют НБУ
 
USD0 UAH
EUR0 UAH
RUB0 UAH
© 2002 - 2018 Митний брокер ТОВ "Брокер-Сервіс"
      Вхід до корпоративної пошти