ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ НОВИНИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК КОНТАКТИ
 


 
Голосування
 
Чи будете рекомендувати нашу компанію іншим?
Так
Ні
Не всім
DEQ

Поставка із пристані (... назва порту призначення)

Термін «Поставка із пристані» означає, що продавець виконав свої обов'язки по поставці, коли товар, що не пройшов митне очищення для імпорту, наданий у розпорядження покупця на пристані в названому порту призначення. Продавець зобов'язаний мати всі витрати й ризики, пов'язані із транспортуванням і вивантаженням товару на пристань. Термін DEQ покладає на покупця обов'язок митного очищення для імпорту товару, також як і сплату податків, мит і інших зборів при імпорті.

Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе всі або частина видатків по імпорті товару, те це повинне бути чітко застережене у відповідному доповненні до договору купівлі-продажу (См. Введення п. 11).

Даний термін може застосовуватися тільки під час перевезення морським або внутрішнім водним транспортом або в змішаних перевезеннях, коли товар вивантажується із судна на пристань у порту призначення. Однак, якщо сторони бажають включити в обов'язку продавця ризики й видатки, пов'язані з переміщенням товару із пристані в інше місце (склад, термінал і т.д.) у порту, або за межами порту, повинні бути використані терміни DDU і DDP.

ОБОВ'ЯЗКУ ПРОДАВЦЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПОКУПЦЯ

А.1. ПОСТАВКА ТОВАРУ ВІДПОВІДНО ДО ДОГОВОРУ

B.1. ОПЛАТА ЦІНИ

Продавець зобов'язаний відповідно до договору купівлі-продажу надати покупцеві товар і комерційний рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися за умовами договору купівлі-продажу.

Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.

А.2. ЛІЦЕНЗІЇ, СВІДОЦТВА Й ФОРМАЛЬНОСТІ

B.2. ЛІЦЕНЗІЇ, СВІДОЦТВА Й ФОРМАЛЬНОСТІ

Продавець зобов'язаний, за свій рахунок і на свій ризик, одержати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво або інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно (См. Введення п. 14), всі митні формальності, необхідні для експорту товару й для його транзитного перевезення через треті країни.

Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво та інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно (См. Введення п.14), всі митні формальності, необхідні для імпорту товару.

А.3. ДОГОВОРИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й СТРАХУВАННЯ

B.3. ДОГОВОРИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й СТРАХУВАННЯ

а) Договір перевезення
Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названої пристані в названому порту призначення. Якщо спеціальна пристань не погоджена або не визначена практикою подібного роду поставок, продавець може вибрати найбільш підходящу для нього пристань у названому порту призначення.
б) Договір страхування
Немає зобов'язань (См. Введення п. 10).

а) Договір перевезення
Немає зобов'язань (див. Введення п.10).
б) Договір страхування
Немає зобов'язань (див. Введення п.10).

А.4. ПОСТАВКА

B.4. ПРИЙНЯТТЯ ПОСТАВКИ

Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця на пристані у відповідності зі статтею А.3а) у погоджену дату або в межах погодженого строку.

Покупець зобов'язаний прийняти товар відразу після його поставки у відповідності зі статтею А.4.

А.5. ПЕРЕХІД РИЗИКІВ

B.5. ПЕРЕХІД РИЗИКІВ

Продавець зобов'язаний поставити товар з урахуванням застережень статті Б.5. і нести всі ризики втрати або ушкодження товару до моменту його поставки у відповідності зі статтею А.4.

Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару з моменту його поставки у відповідності зі статтею А.4.Покупець зобов'язаний — при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7. — нести всі ризики втрати або ушкодження товару з моменту закінчення погодженої дати або погодженого строку поставки. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відособлений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору.

А.6. РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ

B.6. РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ

Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.:— на додаток до видатків, що випливають зі статті А.3а), мати всі витрати, пов'язані з товаром до моменту поставки товару на пристань у відповідності зі статтею А.4., і-и— якщо це буде потрібно (См. Введення п.14) — оплатити всі видатки, пов'язані з виконанням митних формальностей, також як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають оплаті при експорті товару і його транзитному перевезенню через треті країни до його поставки у відповідності зі статтею А.4.

Покупець зобов'язаний: — мати всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його поставки у відповідності зі статтею А.4., включаючи всі видатки, пов'язані з обігом товару в порту до його наступного транспортування або розміщенням на склад або термінал, і-и— нести всі додаткові видатки, що виникли внаслідок невиконання їм обов'язку прийняти товар після того, як останній був наданий у його розпорядження у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відособлений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору, і-и— оплатити, якщо це буде потрібно (См. Введення п.14), всі мита, податки й інші збори, а також видатки на виконання митних формальностей, що підлягають оплаті при імпорті товару й для його наступного транспортування.

А.7. ПОВІДОМЛЕННЯ ПОКУПЦЕВІ

B.7. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРОДАВЦЕВІ

Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про передбачувану дату прибуття зазначеного судна у відповідності зі статтею А.4., а також направити покупцеві інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних мір для прийняття поставки товару.

Покупець зобов'язаний, у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках погодженого строку й/або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.

А.8. ДОКАЗУ ДОСТАВКИ, ТРАНСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ АБО ЕКВІВАЛЕНТНІ ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ

B.8. ДОКАЗУ ДОСТАВКИ, ТРАНСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ АБО ЕКВІВАЛЕНТНІ ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Продавець зобов'язаний надати покупцеві за свій рахунок делiверi -ордер і/або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водним транспортом або накладну змішаного перевезення), щоб дати покупцеві можливість прийняти поставку товару й видалити його із пристані. У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання коштів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).

Покупець зобов'язаний прийняти делiверi-ордер або транспортний документ у відповідності зі статтею А.8.

А.9. ПЕРЕВІРКА - УПАКУВАННЯ - МАРКУВАННЯ

B.9. ІНСПЕКЦІЯ ТОВАРУ

Продавець зобов'язаний мати втрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару у відповідності зі статтею А.4.Продавець зобов'язаний за свій рахунок забезпечити впакування (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упакування), необхідну для поставки товару. Упакування повинна бути маркірована належним чином.

Покупець зобов'язаний мати втрати, пов'язані із предвантажним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.

А.10. ІНШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

B.10. ІНШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Продавець зобов'язаний, на прохання покупця зробити останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в одержанні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих у статті А.8.), видаваних або використовуваних у країні відправлення й/або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару. Продавець зобов'язаний забезпечити покупця всією інформацією, необхідної для здійснення страхування.

Покупець зобов'язаний мати всі витрати й оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати видатки продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупцеві.

 

_____________________________________________________________________________________________

Повернутись до змісту Інкотермс 2000

 
Новини
 
2019-02-20 17:18:21
АТБУ: Результаты 7-го Международного семинара «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС»
2019-01-31 12:00:51
АТБУ: Международный семинар «Особенности транзитных грузоперевозок через территорию Украины, стран ЕС, ЕАЭС» 14.02.2019, Кишинев
2019-01-29 16:31:41
АМБУ: 24 січня 2019 року відбувся семінар «Порядок декларування транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами»
 
Курс валют НБУ
 
USD0 UAH
EUR0 UAH
RUB0 UAH
© 2002 - 2018 Митний брокер ТОВ "Брокер-Сервіс"
      Вхід до корпоративної пошти